Trochę
o nas.

Jesteśmy obecni na rynku od 2011 roku, specjalizując się w kompleksowym wyposażaniu placówek służby zdrowia oraz podmiotów prywatnych działających na polskim rynku medycznym. Jako dystrybutor i przedstawiciel polskich oraz zagranicznych producentów sprzętu medycznego, reprezentujemy najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Nasza oferta obejmuje sprzęt i aparaturę medyczną, meble medyczne oraz akcesoria jednorazowego i wielorazowego użytku. Wszystkie nasze wyroby medyczne posiadają wymagane certyfikaty, zgłoszenia i powiadomienia do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Skupiamy się przede wszystkim na zaopatrywaniu w sprzęt medyczny:

  • bloków operacyjnych,
  • oddziałów anestezjologii/intensywnej terapii,
  • oddziałów szpitalnych,
  • szkół i uczelni medycznych.

Dzięki naszej wspólnej pasji, ciągłemu doskonaleniu się oraz partnerskiemu podejściu do klientów i kontrahentów, stale rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Wspierani przez specjalistów z branży medycznej o światowej renomie, dostarczamy sprzęt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Zespół Full-Med

W naszej ofercie.

Współpracujemy z:

Nie znalazłeś

Tego czego Szukasz?

Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i otrzymaj spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kliknij teraz na przycisk Darmowa wycena i daj nam szansę udowodnienia, że jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie drobnego sprzętu medycznego.

Napisz do nas

Potrzebujesz darmowej wyceny lub masz pytanie? Wypełnij formularz znajdujący się na dole a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.