W naszej ofercie.

Sprzęt jednorazowego użytku

Oferujemy kompleksowe wyposażenie gabinetów medycznych w sprzęt medyczny i pomocniczy jednorazowego użytku – od gabinetów Podstawowej Opieki Zdrowotnej po specjalistyczne gabinety lekarskie. Zapewniamy dostawy zarówno sprzętu specjalistycznego jak i podstawowego. W ofercie posiadamy sprzęt medyczny i pomocniczy jednorazowego użytku polskich i europejskich marek – wszystkie z odpowiednimi certyfikatami, spełniające wszelkie normy dla placówek służby zdrowia.

Sprzęt jednorazowego użytku – katalogi

Blok operacyjny

Oferujemy wyposażenie bloków operacyjnych w sprzęt znanych i cenionych polskich oraz europejskich marek. Wysoka jakość wykonania oraz niezawodne nowoczesne technologie to cechy sprzętu, który proponujemy Państwu na do kompleksowego wyposażenia Sali operacyjnej w sprzęt medyczny jednorazowego użytku.

Anestezjologia i intensywna terapia

Oferujemy wyposażenie oddziałów intensywnej terapii w sprzęt jednorazowy najwyższej jakości – renomowanych producentów: obwody oddechowe, systemy zamknięte, filtry oddechowe rurki intubacyjne i tracheotomijne, sprzęt do terapii tlenowej, do nawilżania i odsysania górnych dróg oddechowych, itp. Oferujemy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo pacjentów i komfort pracy personelu medycznego.

Współpracujemy z:

Nie znalazłeś

Tego czego Szukasz?

Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i otrzymaj spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kliknij teraz na przycisk Darmowa wycena i daj nam szansę udowodnienia, że jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie drobnego sprzętu medycznego.

Napisz do nas

Potrzebujesz darmowej wyceny lub masz pytanie? Wypełnij formularz znajdujący się na dole a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.