W naszej ofercie.

Środki ochrony indywidualnej

Definicja środków ochrony indywidualnej określa, że są to wszelkie środki ochronne użytkowane przez pracowników w celu zabezpieczenia go przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy. Kategoria ŚOI jest bardzo szeroka. Są to wszelkiego rodzaju środki zaprojektowane przeciwko jednemu lub wielu rodzajom zagrożeń. Oferujemy

  • ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ UKŁADU ODDZECHOWEGO,
  • SPRZĘT  OCHRONY  OCZU  I  TWARZY,
  • ODZIEŻ  OCHRONNA,
  • RĘKAWICE  OCHRONNE,
  • OBUWIE  OCHRONNE.

Środki ochrony indywidualnej to sprzęt i wyposażenie przeznaczone do używania i noszenia przez pracownika, w celu zapewnienia mu ochrony przed zagrożeniami, takimi jak ekspozycja na czynniki niebezpieczne oraz szkodliwe. Sprzęt ochrony osobistej to też wszelkie pozostałe wyposażenie dodatkowe, które jest używane w tym celu. Ochrona indywidualna powinna zostać zastosowana, jeśli nie da się uniknąć lub wyeliminować zagrożeń, poprzez poprawę organizacji robót oraz w sytuacji, gdy ochrona zbiorowa jest niewystarczająca.

Jeśli potrzebujesz oferty na konkretne wyposażenie  – prosimy o kontakt – przygotujemy indywidualną ofertę.

Współpracujemy z:

Nie znalazłeś

Tego czego Szukasz?

Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i otrzymaj spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kliknij teraz na przycisk Darmowa wycena i daj nam szansę udowodnienia, że jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie drobnego sprzętu medycznego.

Napisz do nas

Potrzebujesz darmowej wyceny lub masz pytanie? Wypełnij formularz znajdujący się na dole a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.