W naszej ofercie.

Wyposażenie szkół i uczelni medycznych

Szkoły które prowadzą kierunek lekarski powinny dawać studentowi możliwość poruszania się w środowisku, w którym powstaje wiedza medyczna i korzystania z odpowiedniej infrastruktury laboratoryjnej i szpitalnej. Oferujemy sprzęt medyczny do szkół i uczelni medycznych na wzór prawdziwego szpitala. Umożliwia to przeprowadzanie kształcenia uczniów i studentów w taki sposób, by pokazać i przećwiczyć tok postępowania w sytuacji ratowania życia ludzkiego, a także opieki szpitalnej na oferowanym sprzęcie. Dajemy możliwość odtworzenia warunków klinicznych oraz wypadków i zdarzeń symulowanych i standaryzowanych w celu kształcenia przyszłych kadr medycznych. Kadra i studenci mogą korzystać ze sprzętu medycznego jaki spotkają w placówkach służby zdrowia jak też sprzęt innowacyjny który będzie przyszłością medycyny. Oferujemy wyposażenie szkół i uczelni w aparaturę naukowo-badawczą, teleinformatyczną wykorzystywaną w procesie dydaktycznym.

Jeśli potrzebujesz oferty na konkretne wyposażenie  – prosimy o kontakt – przygotujemy indywidualną ofertę.

Wyposażenie szkół i uczelni medycznych – katalogi

Meble medyczne

Meble Medyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów wg tradycyjnych i nowych technologii. Zastosowaniem oferowanych mebli oraz sprzętu medycznego (Wózki i stoliki medyczne itp.) jest przede wszystkim wyposażenie obiektów szpitalnych, ośrodków zdrowia, ośrodków rehabilitacyjnych, przychodni, aptek, hospicjów, sanatoriów itp. Prawie każdy oferowany mebel możemy jest w kilku kolorach i rodzajach obić. Posiadamy szeroki wybór mebli do gabinetów medycznych produkowanych seryjnie i „na wymiar”. Oferujemy meble dla branży medycznej spełniające wszystkie wymagane normy. Oferujemy meble głównie polskich ale też światowych producentów.

Jeśli potrzebujesz oferty na konkretne wyposażenie  – prosimy o kontakt – przygotujemy indywidualną ofertę. 

Łóżka szpitalne

Łóżka szpitalne muszą spełniać najróżniejsze wymagania i wytrzymywać nawet wysokie obciążenia. Funkcjonalność, intuicyjna obsługa, wyjątkowa zwrotność i wysoki stopień higieny to zalety o decydującym znaczeniu dla codziennego użytkowania. Oferowane łóżka spełniają tak szerokie spektrum wymagań, że nadają się praktycznie do każdego modelu opieki – Specjalistycznej i podstawowej opieki szpitalnej, do hospicjum, ZOL, domów opieki i opieki domowej. Elektryczne łóżka szpitalne zapewniają nie tylko wygodę obsługi przez personel ale zwłaszcza bezpieczeństwo i komfort pacjentom. Obecnie łóżka wykonywane są z najwyższej jakości materiałów wg tradycyjnych i nowych technologii. Budowa łóżek (wytrzymałość elementów) są łączone z ponadprzeciętną funkcjonalnością – w zależności od oczekiwań użytkownika. Oferujemy łóżka głównie polskich ale też światowych producentów.

Jeśli potrzebujesz oferty na konkretne wyposażenie  – prosimy o kontakt – przygotujemy indywidualną ofertę.

Współpracujemy z:

Nie znalazłeś

Tego czego Szukasz?

Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i otrzymaj spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kliknij teraz na przycisk Darmowa wycena i daj nam szansę udowodnienia, że jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie drobnego sprzętu medycznego.

Napisz do nas

Potrzebujesz darmowej wyceny lub masz pytanie? Wypełnij formularz znajdujący się na dole a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.